KURUMSAL - pinarbasinet

İçeriğe git

Ana menü:

Firmamiz 1976 yılında ilk olarak Karamürsel /Kocaeli ilçesinde ticari hayatına baslamıştır.Makina imalatı konusunda 2 yılı aşkın çalısmalarından sonra çevre firma kuruluşlardan gelen tekliflerle sanayi fabrikalarına hizmet vermeye başlamıştır.
Bu tekliflerin ilki Sümerbank Mannesman fabrikas
ından gelmiş olup firmanın İzmit fabrikasında geniş çaplı çelik konstrüksiyon işleri yapılmıştır.
1980
yılların başında Dinçkök gurubuna ait Yalova Tasköprü’de bulunan Aksa A.Ş ,Akim.A.Ş, Akal A.Ş fabrikalarına hizmet vermeye baslayan firmamız özellikle yapılan çalışma faaliyetlerde ilklere imza atarak hizmetlerine devam etmişler ve etmeye devam etmektedir.

1980
li yılların başında hizmet vermeye basladığımız Dinçkök grubundaki faaliyetlerimiz zengin makine parkı ve yetişkin kalifiye personelimizle birlikte artarak ve yükselen bir profille devam etmektedir .
1990 lı yılların başından itibaren genişşteri yelpazesine yenileri eklenerek büyümeye devam eden firmamız sektörün öncü kuruluslarindan olan Yalova Elyaf A.Ş ve Ak enerji.A.Ş Fabrikalarını da müşteri portföyüne da katmış olup, bu firmalara büyük yatırımlara imza atmış ve başarıyla iş teslimlerini gerçekleştirmiştir.
1994’li y
ılların başından itibaren geçmişin birikimi ve tecrübesiyle büyüme kararı alan firmamız makine parkını zenginleştirmis ve yeni oluşumda vinç filosu diyebilecegimiz kisa zaman içinde muhtelif büyüklüklerde 12 adet vinç alımı gerçekleştirmiş olup tüm faaliyetlerini desteklemiştir.
2000’li yılların başından itibaren amatör ruhla profesyonel yönetim ve kurumsallasmaya dogru adım atmış ve alt yapı çalışmalarına hiz vermeye baslamıştır.
Bu dogrultuda yönetimin aldığı kararla, 2004 yılı eylül ayında ISO 9001;2000 kalite yönetim Sisteminin kurulumu başarıyla tamamlanmıştır.
1976’da 3 kişilik bir ekiple çalışma hayatına başlayan firmamız bu gün 120 kişinin üzerinde ekip çalışanıyla birlikte müşterilerimizin isteklerini tekniğe uygun müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi ,esnek ve nonstop çalışmalarıyla destekleyip her zaman kaliteden ödün vermeden ön plana çıkarak tüm faaliyetlerinde ve çalışmalarımızda gerçek anlamda uygulamaktadır.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön